AYKAR İLETİŞİM

1998 Yılından bu yana farklı firma isimleriyle perakende sektöründe özellikle Lux tüketim ürünleri pazarında birçok Uluslararası firmaya proje, uygulama ve servis hizmeti vermekte olan firmamız, 2015 yılında kendi içinde yeni yapılanma ile birlikte proje ve uygulama projelerine tüm hızı ile devam etmektedir. Propart Mimarlık olarak 2015 yılından bu yana 50 ye yakın lux tüketim sektörüne hizmet veren Mağazanın yapım işlerini başarı ile tamamlayıp bununla birlikte perakende sektöründe yer alan birçok grup içinde stand ve alan kurulumları gerçekleştirmiştir. Şirket sadece iş kültürü ile değil gerekli tecrübeye sahip konusunda uzman kadrosu ile de projeleri her zaman bir adım öteye götürmeyi başarmaktadır. İş yaşamında edindiğimiz tecrübe ve birikimi kullanarak 2017 yılında Aykar İletişim olarak bu tecrübeyi hayata geçirdik.

NELER YAPIYORUZ?

Son Teknoloji

Aykar İletişim, bugün geldiği noktada teknolojinin gerektirdiği her çözümü projelere katmayı hedefleyen, bünyesinde kurumsal bir yapı profili çizen, yapısındaki etkin kararlılık sayesinde, sizlere çözüm ortağı olarak kalıcı hizmetler vermek amacı ile kurulmuş bir firmadır.

Güvenilir

Aykar İletişim kendi kültür ve değerlerine sahip kişi ve kurumlarla birlikte çalışmayı arzu eder. Yılların kazandırdığı birikim ve deneyimin karşılıklı güven ortamında uzun yıllar sürmesini amaçlarız.

Deneyim

Aykar İletişim müşteri ilişkilerinde, çalışanlarının tüm sorumluluğunu kurumsal olarak taşımaktadır. Tüm şirket faliyetleri, doğrudan müşteri ile ilgili olmasa bile, Müşteri memnuniyetine yöneliktir. Her bir çalışan, müşteri memnuniyetini geliştirmekle sorumludur. Şirket çalışanlarına bu amaç doğrultusunda gerekli tüm desteği verir.

Hizmet

Aykar İletişim şirket sorumluluğu müşterilerinin beklentilerini Belirlemek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Güncel

Aykar İletişim daha verimli ve etkin çalışa bilmek için iş süreçlerini Periyodik olarak düzenler ve günceller.

Yönetim

Şirket içinde müşteri memnuniyetine yönelik denetlemeler yapılmakta olup, yapılan denetlemeler doğrultusunda aksiyon kararları alınır ve iyleştirmeler yapılır.


Beyaz Yaka Çalışanlarımız

Aykut Can Çilingir

Owner - General Manager

Fahri İncebay

Project Manager

Ali Osman Solak

Occupational Health and Safety Specialist

Şeyma Başkaya

ISDP Specialist

Ahmet Çilingir

Accounting Manager


Mavi Yaka Çalışanlarımız

Aykar İletişim

Saha Takımı

Aykar İletişim

Saha Takımı

Aykar İletişim

Saha Takımı

Aykar İletişim

İSG Uzmanları

Aykar İletişim

Saha Çalışanları

Aykar İletişim

Saha Çalışanları

Aykar İletişim

Saha Çalışanları

Aykar İletişim

Saha Çalışanları

Aykar İletişim

Proje Yönetim

Aykar İletişim

Saha Çalışanları

Aykar İletişim

Saha Çalışanları

Ekibimize Katılmak İstermisin ?

İş başvurularınızı, alanında uzman insan kaynakları ekibimiz incelesin.

İLETİŞİM